Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku.

košík je prázdný

Piloti Denicol

2014

Motocross

Terešák Jakub obr.1

Terešák Jakub (KTM 125)

4. MMČR Junior 125, 3. MČR Inter CAMS MX2 Junior, 8. MČR Inter CAMS MX2, 6. ADAC, 20. MS

Malý Ondřej (Kawasaki 85)

21. MČR Inter CAMS 85

Wagenknecht Jan (Kawasaki 85)

19. MMČR 85, 17. MČR Inter CAMS 85

Nechvíle Petr (KTM 85)

Červený Ladislav (Kawasaki 125)

Dvořáček Pavel (KTM 125)

6. MČR Inter CAMS MX2 Junior

Ehlová Markéta (Yamaha 125)

Nechvíle Petr (Honda 250 F)

Židek Martin (Kawasaki 250 F)

Sedlák Filip (Kawasaki 250 F)

Tůma David (KTM 250 F)

Šimek Míla (Honda 450 F)

Bílý Lukáš (KTM 450 F)

Bílý Petr (KTM 450 F)

Freestyle

Česák Matěj obr.1

Česák Matěj (KTM 150 2T)

Gladiator games, Masters of dirt

Sidecarcross

Rozehnal/Rozehnal obr.1

Rozehnal/Rozehnal (VMC/Zabel)

1. MMČR (celkem 13x), 1. MMČR družstev, 8. MS

Kříž/Chéreau (EML/WSP)

4. MMČR družstev, 7. MMČR

Vyšata/Vyšata obr.1

Vyšata/Vyšata (VMC/Jawa 710)

Quad

Vyšata Lukáš (Suzuki LTR 450)

14. VVL Grosskopf Steelpro cup 2014 4K Open

Enduro

Šíp Robert obr.1

Šíp Robert (Husaberg 250 2T)

2. MMČR E2, 7. MMČR Abs., 4. MMČR Endurosprint E2, 8. MMČR Endurosprint Abs., 3. MMČR CC

Lupoměský Jiří obr.1

Lupoměský Jiří (KTM 300)

1. MMČR Endurosprint Vet1

Supermono

Kamenický Libor obr.1

Kamenický Libor (Mali Jawa)

2. MMČR, 10. UEM

Kamenický Martin (Mali Jawa)

Stuntriding

Janovský Jaroslav (Honda CBR 600 F)

Speedway

Štichauer Hynek obr.1

Štichauer Hynek (GM 500)

Karting

Hyrman Petr (ČZ 1960 - 1973)

historic kart racing

2013

Motocross

Vondrášek Jan obr.1

Vondrášek Jan (KTM 125)

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 1. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Dvořáček Pavel obr.1

Dvořáček Pavel (KTM 85)

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Svědík Ondřej obr.1

Svědík Ondřej (Yamaha 125)

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Wagenknecht Jan obr.1

Wagenknecht Jan (KTM 65)

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Ehlová Markéta obr.1

Ehlová Markéta (Yamaha 125)

Team: Zejax Chrudim (Zelenda Jarmil)

Podmol Filip (KTM 125)

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 2. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Michal Denis (KTM 125)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. místo TOP AMATÉR 2010, 85ccm

Vondrášek Martin obr.1

Vondrášek Martin (KTM 85)

Team: Jankovský/Churavý , úspěchy: 3. MMČR 65 cc 2008 , 3. MMČR 85 cc 2012

Zmeškal Jakub (TM 125)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. MMČR junior 85 cc 2011, 2. MMSR junior, 2. místo středoevropský pohár 85 cc 2011

Maliha Roman (KTM 85)

Team: Jankovský/Churavý

Vymazal Jakub (KTM 125)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. místo Přebor Moravy 2011

Mlýnková Marika (Kawasaki KXF 250)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 2x 3. místo MMČR žen (2009, 2010)

Sbíral Tomáš (KTM 85)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MMSR

Mikulský Stanislav (KTM 85)

Team: TrainingJB Jiří Bittner

Olszowy Dominik (KTM 85)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MM Polska 65 cc 2010, 3. MMČR 65 cc 2011, 10. ME 65 cc 2011, 18. MS 65 cc Cingoli

Dresner Jan (KTM 85)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 2. Přebor Moravy 50 cc, 5. IMBA Kozmice 50cc

Holub Lukáš (KTM 85)

Team: TrainingJB Jiří Bittner

Dušek Adam obr.1

Dušek Adam (KTM 65)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 1. MMČR Jinín 2010

Fornál Michael obr.1

Fornál Michael (KTM 65)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 3. Středoevropský pohár, 3. MMSR

Nevima Jakub (KTM 50)

Team: TrainingJB Jiří Bittner , úspěchy: 5. Vysočina Cup 2011

Terešák Jakub (KTM 85)

Úspěchy: 1. MČR Inter 85 cc 2012, 6. místo MS 65 cc Junior 2001

Freestyle

Česák Matěj obr.1

Česák Matěj (KTM 150 2T)

Úspěchy: Gladiator games, Masters of dirt

Sidecarcross

Rozehnal/Rozehnal obr.1

Rozehnal/Rozehnal (VMC/Zabel)

Úspěchy: 11x Mistr MMČR, 7. MS 2012, 1. místo GP Estonia

Kříž/Chéreau obr.1

Kříž/Chéreau (EML/WSP)

Úspěchy: Mistr MMČR 2001, 5x Vicemistr MMČR

Vyšata/Vyšata (VMC/Jawa 710)

Quad

Vyšata Lukáš (Suzuki LTR 450)

Balík Petr ()

Enduro

Šíp Robert obr.1

Šíp Robert (Husaberg 250 2T)

Team: Haruda team , úspěchy: 8x Mistr MMČR Cross Country, 1. E3 absolutně senior 07, 2.MMČR Enduro E2 2012, 2.Cross Country E2

Supermono

Kamenický Libor obr.1

Kamenický Libor (Mali Jawa)

Team: HLM Racing , úspěchy: 1. MMČR ČSMS na přírodních okruzích, 11.UEM

Kamenický Martin obr.1

Kamenický Martin (Mali Jawa)

Team: HLM Racing , úspěchy: vícenásobný Mistr MMČR, 9.UEM CUP 2012

Stuntriding

Janovský Jaroslav obr.1

Janovský Jaroslav (Honda CBR 600F)

Úspěchy: 1. MSR 2011, 3. MČR 2007

Karting

Hyrman Petr obr.1

Hyrman Petr (ČZ 1960 - 1973)

Úspěchy: historic kart racing

Legendy

Motocross

Kučírek Miroslav obr.1

Kučírek Miroslav ()

Bartoš Petr obr.1

Bartoš Petr ()

Kuchař Petr obr.1

Kuchař Petr (Kawasaki)

Mrázek Jan obr.1

Mrázek Jan ()

Kulhavý Josef obr.1

Kulhavý Josef ()

Vorlíček Petr ()

Marek Vítězslav ()

Bittner Jiří obr.1

Bittner Jiří ()

Kostelecký Zdeněk ()

Freestyle

Petr Kuchař obr.1

Petr Kuchař (Kawasaki KX 250)

Úspěchy: 13x mistr ČR MX/SX. Jako první Evropan dal Back Flip.

Petr Pilát obr.1

Petr Pilát (KTM)

Sidecarcross

Novotný Josef ()

Quad

Císař Josef obr.1

Císař Josef ()

Fedko David obr.1

Fedko David ()

Enduro

Poslední Bohumil obr.1

Poslední Bohumil ()

Malát Martin ()

Melichar Pavel ()

Stuntriding

Polák Aleš obr.1

Polák Aleš ()

Přívozník Petr obr.1

Přívozník Petr ()

Karting

Bečička Jiří ()

Přibyl Jakub ()

Ostatní

Parus Václav obr.1

Parus Václav ()

Silnice - veterán

Mrázek Frank ()

Silnice - veterán

Kasper Antonín ml. obr.1

Kasper Antonín ml. ()

Plochá dráha

Suchánek Tomáš ()

Plochá dráha

Jirout Marian obr.1

Jirout Marian ()

Plochá dráha

Král Robert ()

Plochá dráha

Řehounek Martin obr.1

Řehounek Martin ()

Dragster

Švanda Jiří obr.1

Švanda Jiří ()

Dragster

Sedlák Jaromír ()

Automobilové okruhy