Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku.

košík je prázdný

Aktuální informace

AKCE - 15% sleva na všechny čtyřtaktní moto oleje

Jelikož nás motorkáře zasáhla tato "situace" v tu nejhorší možnou dobu, kdy se už všichni těšíme na jaro a vyvětrání našich strojů, tak ode dneška spouštíme 15% slevu na všechny čtyřtaktní motocyklové oleje! Ať Vám to čekání aspoň trochu zpříjemníme... AKCE platí do odvolání!


PROVOZ VE STAVU NOUZE

Vaše objednávky přes e-shop se vyřizují dle běžného postupu. Jen myslete na to, že dopravci nemusí fungovat tak jak jste zvyklí. Kamenná prodejna je uzavřena. V nutných případech lze Váš požadavek vyřešit po předchozí tel.domluvě, děkujeme za pochopení.


Mazání a ošetřování závodních motocyklů a čtyřkolek

Velice užitečné rady a tipy od profíků.
- příloha zde ..


Přeprava zdražuje

Vážení zákazníci, společnost DPD a Geis, které využíváme na posílání větších a těžších balíků zdražuje své služby a tudíž jsme i my nuceni zvýšit cenu za dopravu/poštovné. Jde sice o pouhých 16Kč, ale nelze se tomu vyhnout. Děkujeme za pochopení...


Přijeďte fandit tento víkend na MS Enduro v Uhlířských Janovicích!

Kromě českých Denicol pilotů Lukáše Kučery a Lukáše Holuba můžete vidět na vlastní oči továrního jezdce Denicol Belgičana Mathiase Van Hoofa na Betě.


Scott Deroue vítězí v Portugalsku

Scott Deroue na Kawasaki zvítězil fantastickým způsobem na Velké ceně Portugalska. Ve třídě SSP 300 Mistrovství světa supersportů si celkově drží druhou příčku.


Bax/Stupelis Mistrem Světa 2019! ... Gratulujeme!

Bax/Stupelis Mistrem Světa 2019! ... Gratulujeme!


F.B Mondial SMX 125i - nová cena!

Enduro od Mondialu nyní za nižší cenu a to 79.990Kč!!
- příloha zde ..


Novinky Denicol II.

Denicol reaguje na požadavky některých výrobců motocyklů a uvádí tak na trh velice oblíbený syntetický motorový olej pro čtyřtakty Denicol Ultra Bike i ve viskozitě 10W50.


Novinky Denicol I.

Denicol uvádí na trh novou řadu tlumičových olejů pro extrémně zatěžované závodní stroje nové generace. Denicol Fork Fluid 400 pro přední vidlice, Denicol Extreme Shock Fluid a Denicol Extreme Shock Fluid Light pro zadní centrální jednotky. Firma investovala do výzkumu a vývoje značné prostředky. Zúročila se tak píle specialistů z laboratoří, kteří použili ty nejmodernější suroviny ultravysoké kvality. Dlouhodobým testováním předními světovými piloty na motokrosových tratích i v extrémních podmínkách na Dakaru se potvrdilo, že se jedná o absolutní špičku v tlumičových olejích.
- příloha zde ..


Sidecarcross GP Kramolin 2019

Sidecarcross GP Kramolin 2019