Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku.

košík je prázdný

Aktuální informace

Mistr Světa Bax jede Denicol

Dvojnásobný Mistr Světa Etienne Bax nedá dopustit na kvalitu olejů Denicol. Motor Zabel je mazán olejem Denicol Syn 100 a po 22 motohodinách není třeba servis ani výměna dílů.


PF 2019

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!


Denicol na WorldSSP300 na stupni nejvyšším!

“Létající Holanďan” Scott Deroue z týmu Kawasaki Motoport, podporovaný firmou Denicol, zvítězil ve Velké ceně Portugalska! Celkově v průběžném pořadí si drží druhou příčku.


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 3.
https://www.youtube.com/watch?v=YdRBioO0Gyk


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 2.
https://www.facebook.com/Motocrossplanet/videos/1989275511149718/


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 1.
https://www.fimsidecarcross.com/videos/detail/708-tv-highlights-26min-stelpe#videoModal-708


“Come back” bratrů Rozehnalových?

Že by návrat Vaška a Marka Rozehnalových do sajdy? Ale ne do té jejich motokrosové, ale do silniční, a ještě k tomu s vozíkem na druhou stranu. S dvoudobým tříválcovým motorem Suzuki GT 750. 14ti násobní Mistři republiky v sidecarcrossu a vítězové GP Estonska 2011 se o víkendu nasoukali do kožených kombinéz a prakticky bez trénování zajeli na přírodním okruhu v Mělníku 4. místo. A to řidič Vašek najezdil za celý život na silniční motorce sotva 100 km! Blahopřejeme!


Tovární piloti Denicol pro rok 2018

Tovární piloti Denicol pro rok 2018
- příloha zde ..


“Dobří holubi se vracejí” aneb “Jablko nepadá daleko od stromu”

Greg Smets, syn 5-tinásobného Mistra Světa v motokrosu Joela Smetse, jede jako Denicol Factory Pilot souběžně se světovým šampionátem MXGP třídu EMX 300 na KTM. Excelentní nástup do sezóny oslavil hned v prvním závodě vítězstvím v obou rozjížďkách. Celkově po třech závodech zatím na třetím místě.


DENICOL na MXGP

Letos si v MX1 kvalitu olejů Denicol užívají i KTMky pilotů Kevina Strijbose a Valentina Guilloda v týmu Standing Construct KTM Racing Team. ... pár fotek z úvodu sezóny Mistrovství Světa v motokrosu, kde Strijbos po šesti závodech drží 6. příčku.


Nová brzdová kapalina pro závodní účely DENICOL RACING BRAKE FLUID

Bod varu 310 ºC suchý, 204 ºC mokrý Vhodná pro extrémní teplotní zatěžování brzd nebo v podmínkách s vysokou vzdušnou vlhkostí. Cena 384 Kč/0,5l.


Akce od března 2018 do odvolání

AKCE – při koupi produktů značky Denicol za 1.000Kč získáte kupón na slevu ve výši 10% z nákupu oblečení(bunda, kalhoty, rukavice, boty) nebo přilby. Kupón má platnost 3 měsíce od data nákupu. Tak hurá do sezóny 2018...


Promotorsport 2017

Fotky od Promotorsportu.
- příloha zde ..