Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací na našich stránkách.

Úvod → Aktuální informace

Aktuální informace

PF 2019

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!


PROVOZ NA KONCI ROKU

Otevřeno máme naposledy v pátek 21.12.2018 do 17:00hod. V lednu otvíráme až ve čtvrtek 3.1.2019. Všechny Vaše e-shopové objednávky budou vyřízeny postupně od 3.ledna. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.


Vzkaz týmovým manažerům a závodníkům:

Uzávěrka žádostí o podporu motoristického sportu (sponsoring) pro sezónu 2019 je 30.11. 2018


82.jpg83.jpg84.jpg

Denicol na WorldSSP300 na stupni nejvyšším!

“Létající Holanďan” Scott Deroue z týmu Kawasaki Motoport, podporovaný firmou Denicol, zvítězil ve Velké ceně Portugalska! Celkově v průběžném pořadí si drží druhou příčku.


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 3. https://www.youtube.com/watch?v=YdRBioO0Gyk


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 2. https://www.facebook.com/Motocrossplanet/videos/1989275511149718/


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 1. https://www.fimsidecarcross.com/videos/detail/708-tv-highlights-26min-stelpe#videoModal-708


67.jpg

“Come back” bratrů Rozehnalových?

Že by návrat Vaška a Marka Rozehnalových do sajdy? Ale ne do té jejich motokrosové, ale do silniční, a ještě k tomu s vozíkem na druhou stranu. S dvoudobým tříválcovým motorem Suzuki GT 750. 14ti násobní Mistři republiky v sidecarcrossu a vítězové GP Estonska 2011 se o víkendu nasoukali do kožených kombinéz a prakticky bez trénování zajeli na přírodním okruhu v Mělníku 4. místo. A to řidič Vašek najezdil za celý život na silniční motorce sotva 100 km! Blahopřejeme!


Tovární piloti Denicol pro rok 2018

Tovární piloti Denicol pro rok 2018 - příloha zde ..


61.jpg62.jpg63.jpg64.jpg65.jpg

“Dobří holubi se vracejí” aneb “Jablko nepadá daleko od stromu”

Greg Smets, syn 5-tinásobného Mistra Světa v motokrosu Joela Smetse, jede jako Denicol Factory Pilot souběžně se světovým šampionátem MXGP třídu EMX 300 na KTM. Excelentní nástup do sezóny oslavil hned v prvním závodě vítězstvím v obou rozjížďkách. Celkově po třech závodech zatím na třetím místě.


DENICOL na MXGP

Letos si v MX1 kvalitu olejů Denicol užívají i KTMky pilotů Kevina Strijbose a Valentina Guilloda v týmu Standing Construct KTM Racing Team. ... pár fotek z úvodu sezóny Mistrovství Světa v motokrosu, kde Strijbos po šesti závodech drží 6. příčku.


AKCE k novým vozidlům

Při koupi nového stroje získáte bonus ve výši od 3.000Kč do 5.000Kč na nákup zboží dle vlastního výběru! Lze kombinovat i s garančními prohlídkami zdarma! Platí do odvolání...


Nová brzdová kapalina pro závodní účely DENICOL RACING BRAKE FLUID

Bod varu 310 ºC suchý, 204 ºC mokrý Vhodná pro extrémní teplotní zatěžování brzd nebo v podmínkách s vysokou vzdušnou vlhkostí. Cena 384 Kč/0,5l.


Akce od března 2018 do odvolání

AKCE – při koupi produktů značky Denicol za 1.000Kč získáte kupón na slevu ve výši 10% z nákupu oblečení(bunda, kalhoty, rukavice, boty) nebo přilby. Kupón má platnost 3 měsíce od data nákupu. Tak hurá do sezóny 2018...


48.jpg49.jpg50.jpg51.jpg52.jpg53.jpg

Promotorsport 2017

Fotky od Promotorsportu. - příloha zde ..


PF 2018

PF 2018


40.jpg41.jpg42.jpg43.jpg44.jpg45.jpg46.jpg

Promotorsport

Pár fotek od Promotorsportu..


35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg

DENICOL Factory pilots Bax - Musset vybojovali Titul Mistra Světa 2017 v sidecarcrossu!

Gratulujeme! A jaké z toho plyne ponaučení? “Chceš-li být první, musíš tomu dát to nejlepší” aneb “Denicol – jediná cesta k úspěchu” (citace Joela Smetse, 4-násobného Mistra Světa v motokrosu)


Pozor na padělky olejů!!

Na trhu se objevují velká množství padělaných olejů. Více v přiloženém souboru. - příloha zde ..


4.jpg5.jpg

První závod MR Junior Mohelnice

V příloze naleznete fotografie ze zahájení MR Juniorů a v přiloženém odkaze rozhovor s Adamem Duškem: http://vvmx450.eu/node/106


Bratři Rozehnalové ukončili svoji aktivní závodní činnost

Za 17 let získali v sidecarcrossu: 14x titul Mistra České republiky. 1x vyhráli Grand Prix v Mistrovství Světa, a to neuvěřitelným způsobem. 4. místo v celkovém pořadí je jejich nejlepší výsledek v seriálu Mistrovství Světa. 8x se umístili v celkovém hodnocení mezi deseti nejlepšími v Mistrovství Světa. Tím se stali nejúspěšnější posádkou v historii českého sidecarcrossu. Děkujeme tímto celému týmu STR Team Rozehnal za dlouholetou spolupráci a propagaci značky Denicol na domácím i světovém trhu, a přejeme spoustu dalších úspěchů jak jim, coby manažerům týmu, tak jejim týmovým svěřencům. Zároveň jim patří pochvala za příkladnou spolupráci s jejich fanklubem, sponsory a dalšími partnery. “Hoši, děkujeme!”


Dlouhodobý test maziv Denicol firmou ČZ Řetězy s.r.o.

Strakonický podnik ČZ, proslulý mimo jiné výrobou řetězů špičkové kvality, se rozhodl pro technické posouzení vlastností a porovnání kvalit speciálních mazadel na motocyklové řetězy běžně dostupných na českém trhu. Testovalo se jak v laboratorních podmínkách, tak i v běžné praxi. Každý produkt se zkoušel v 8 dílčích testech. V testu samozřejmě nemohly chybět výrobky Denicol. A v konkurenci z 12 testovaných výrobků od 7 olejářských značek obstály velmi dobře. V některých zkouškách dokonce úplně nejlépe. Konkrétně Denicol Kart&Race Chain Lubricant vyhrál v praktickém hodnocení na motocyklu a Denicol Chain Lubricant zase vyhrál ve zkoušce měření odporu při otáčení (minimalizace tření). Tímto se potvrdilo zaměření Denicolu především pro závodní účely.


CZ piloti Denicol pro sezónu 2015

CZ piloti Denicol pro sezónu 2015 - příloha zde ..


Denicol factory pilots 2015 – Top team

Více informací naleznete zde: www.steveturnerracing.com/


Tovární piloti Denicol pro rok 2015

Tovární piloti Denicol pro rok 2015 - příloha zde ..


CZ Denicol piloti 2014 - celkové výsledky

V příloze naleznete výsledky letošních jezdců Denicol. - příloha zde ..


CZ Piloti Denicol 2014

V přiloženém souboru naleznete naše letošní jezdce. - příloha zde ..


Firma Denicol Motor Oils uvádí na trh nové druhy olejů:

DENICOL PREMIUM OIL SAE 70 - extrémně viskózní motorový olej pro předválečné vozy a stabilní motory. - příloha zde ..


Firma Denicol Motor Oils uvádí na trh nové druhy olejů:

DENICOL DSG FLUID ECO - speciální olej pro určité dvouspojkové převodovky automobilů nejnovější generace. - příloha zde ..


Firma Denicol Motor Oils uvádí na trh nové druhy olejů

DENICOL PREMIUM GEAR OIL VW SAE 75W - převodový olej pro vozy koncernu VW (V.A.G.) nejnovější generace. - příloha zde ..


Celkové výsledky pilotů Denicol za rok 2013

Sezóna 2013 nám končí a tak jsme Vám sepsali úspěchy našich pilotů za rok 2013. Vše je v přiložené tabulce. - příloha zde ..


!!NOVINKA!! Thumper 10W50

Denicol rozšiřuje sortiment motorových olejů pro čtyřdobé motocykly a od 1.7. 2013 uvádí na český trh nový olej DENICOL THUMPER LUBE 10W50. Viskozita tohoto oleje je doporučena mimo jiné pro čtyřtakty KTM.


Sidecarcross Team Rozehnal opět nezklamal...

Sidecarcross Team Rozehnal senzačně na Velké ceně České Republiky v Kramolíně odměnil své fanoušky vynikajícím třetím a šestým místem, a tím se opět dostali v celkovém hodnocení do nejlepší Světové desítky.


Bratři Rozehnalové se úspěšně vypořádali s nesmírně náročným závodem na MS Sidecarcross v Německu...

Rozehnalové na MS: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s7fw0bMG_X0


Freestyler Matěj Česák s Krakonošem ve Vrchlabí...

Matěj Česák řádil ve Vrchlabí: vimeo.com/66733642


Pilot Formule 1 Kimi Räikkönen s Denicolem...

Ředitel belgické továrny Denicol Motor Oils pan Denies a úspěšný pilot Formule 1 Kimi Räikkönen podepsali smlouvu o spolupráci. Kimi Räikkönen je zároveň majitelem týmu ICE1RACING TEAM , který se účastní Mistrovství Světa v motokrosu. V prestižní třídě MX 1 budou piloti Xavier Boog a Rui Gonsalves na strojích KTM bojovat o příčky v Top ten. Více o týmu zde: http://www.ice1racing.fi/ Nebo zde: https://www.facebook.com/ICEONERACING?v=wall


Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Přelouč, Skuteč, Hlinsko, Litomyšl, Vysoké Mýto, Heřmanův Městec, Ústí nad Orlicí, Čáslav, Kutná Hora

admin


TOPlist