Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku.

košík je prázdný

Aktuální informace

Otevírací doba na konci roku

Poslední den, kdy bude prodejna otevřena je v pátek 20.12.2019 do 17:00hod. V roce 2020 otevřeme v pondělí 5.ledna! Veškeré objednávky budou postupně vyřízeny po otevření. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné svátky!


Nové stránky Denicol

Mrkni na nové stránky www.denicol.cz .


Mazání a ošetřování závodních motocyklů a čtyřkolek

Velice užitečné rady a tipy od profíků.
- příloha zde ..


Přeprava zdražuje

Vážení zákazníci, společnost DPD a Geis, které využíváme na posílání větších a těžších balíků zdražuje své služby a tudíž jsme i my nuceni zvýšit cenu za dopravu/poštovné. Jde sice o pouhých 16Kč, ale nelze se tomu vyhnout. Děkujeme za pochopení...


Přijeďte fandit tento víkend na MS Enduro v Uhlířských Janovicích!

Kromě českých Denicol pilotů Lukáše Kučery a Lukáše Holuba můžete vidět na vlastní oči továrního jezdce Denicol Belgičana Mathiase Van Hoofa na Betě.


Scott Deroue vítězí v Portugalsku

Scott Deroue na Kawasaki zvítězil fantastickým způsobem na Velké ceně Portugalska. Ve třídě SSP 300 Mistrovství světa supersportů si celkově drží druhou příčku.


Bax/Stupelis Mistrem Světa 2019! ... Gratulujeme!

Bax/Stupelis Mistrem Světa 2019! ... Gratulujeme!


Platba kartou online spuštěna!

Dnes jsme pro Vás spustili možnost platit bezpečně a rychle Vaše objednávky kartou online. Děkujeme za Vaší přízeň.


F.B Mondial SMX 125i - nová cena!

Enduro od Mondialu nyní za nižší cenu a to 79.990Kč!!
- příloha zde ..


Novinky Denicol II.

Denicol reaguje na požadavky některých výrobců motocyklů a uvádí tak na trh velice oblíbený syntetický motorový olej pro čtyřtakty Denicol Ultra Bike i ve viskozitě 10W50.


Novinky Denicol I.

Denicol uvádí na trh novou řadu tlumičových olejů pro extrémně zatěžované závodní stroje nové generace. Denicol Fork Fluid 400 pro přední vidlice, Denicol Extreme Shock Fluid a Denicol Extreme Shock Fluid Light pro zadní centrální jednotky. Firma investovala do výzkumu a vývoje značné prostředky. Zúročila se tak píle specialistů z laboratoří, kteří použili ty nejmodernější suroviny ultravysoké kvality. Dlouhodobým testováním předními světovými piloty na motokrosových tratích i v extrémních podmínkách na Dakaru se potvrdilo, že se jedná o absolutní špičku v tlumičových olejích.
- příloha zde ..


Sidecarcross GP Kramolin 2019

Sidecarcross GP Kramolin 2019


PF 2019

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!


Denicol na WorldSSP300 na stupni nejvyšším!

“Létající Holanďan” Scott Deroue z týmu Kawasaki Motoport, podporovaný firmou Denicol, zvítězil ve Velké ceně Portugalska! Celkově v průběžném pořadí si drží druhou příčku.


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 3.
https://www.youtube.com/watch?v=YdRBioO0Gyk


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 2.
https://www.facebook.com/Motocrossplanet/videos/1989275511149718/


Sidecary ze světa...

Máme pro Vás pár pěkných videí ze závodů Sidecar - číslo 1.
https://www.fimsidecarcross.com/videos/detail/708-tv-highlights-26min-stelpe#videoModal-708


“Come back” bratrů Rozehnalových?

Že by návrat Vaška a Marka Rozehnalových do sajdy? Ale ne do té jejich motokrosové, ale do silniční, a ještě k tomu s vozíkem na druhou stranu. S dvoudobým tříválcovým motorem Suzuki GT 750. 14ti násobní Mistři republiky v sidecarcrossu a vítězové GP Estonska 2011 se o víkendu nasoukali do kožených kombinéz a prakticky bez trénování zajeli na přírodním okruhu v Mělníku 4. místo. A to řidič Vašek najezdil za celý život na silniční motorce sotva 100 km! Blahopřejeme!


Tovární piloti Denicol pro rok 2018

Tovární piloti Denicol pro rok 2018
- příloha zde ..


“Dobří holubi se vracejí” aneb “Jablko nepadá daleko od stromu”

Greg Smets, syn 5-tinásobného Mistra Světa v motokrosu Joela Smetse, jede jako Denicol Factory Pilot souběžně se světovým šampionátem MXGP třídu EMX 300 na KTM. Excelentní nástup do sezóny oslavil hned v prvním závodě vítězstvím v obou rozjížďkách. Celkově po třech závodech zatím na třetím místě.


DENICOL na MXGP

Letos si v MX1 kvalitu olejů Denicol užívají i KTMky pilotů Kevina Strijbose a Valentina Guilloda v týmu Standing Construct KTM Racing Team. ... pár fotek z úvodu sezóny Mistrovství Světa v motokrosu, kde Strijbos po šesti závodech drží 6. příčku.


Nová brzdová kapalina pro závodní účely DENICOL RACING BRAKE FLUID

Bod varu 310 ºC suchý, 204 ºC mokrý Vhodná pro extrémní teplotní zatěžování brzd nebo v podmínkách s vysokou vzdušnou vlhkostí. Cena 384 Kč/0,5l.


Akce od března 2018 do odvolání

AKCE – při koupi produktů značky Denicol za 1.000Kč získáte kupón na slevu ve výši 10% z nákupu oblečení(bunda, kalhoty, rukavice, boty) nebo přilby. Kupón má platnost 3 měsíce od data nákupu. Tak hurá do sezóny 2018...


Promotorsport 2017

Fotky od Promotorsportu.
- příloha zde ..