Již od roku 1996 jsme výhradním dovozcem belgických olejářských výrobků DENICOL pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací na našich stránkách.

Úvod → Historie Denicolu

Historie Denicolu

Historie Denicolu - auto
Historie Denicolu - motorka
Historie Denicolu - vavříny

DENICOL LUBRICANTS,
III. GENERACE MAZADEL OD ROKU 1890

Jak to začalo


Přestože dnes značka DENICOL znamená skutečně velmi široký sortiment olejů a mazadel (=lubrikants), nejdříve to byl jen obyčejný petrolej používaný v lampách na svícení. S jeho prodejem odstartoval podnikavý Belgičan Henry Denies historii této firmy. Psal se rok 1890. Významným a radikálním krokem potom bylo zavedení výrobků mezi motorová vozidla ve dvacátých letech tohoto století.


S kvalitou olejů Denicolu do světa


Od sedmdesátých let firma posiluje mezinárodní aktivity a proniká se svým zbožím do mnoha evropských zemí a Japonska, kde si získává výtečnou pověst především mezi oleji v profesionálně závodním motosportu. Mimo jiné i všem známí Mistři světa
Antonio Cairoli, Joel Smets, Jacky Martens,
John Van Den Berk, Kristers Sergis

používají s úspěchem výrobky DENICOL již řadu let a přispívají též k mezinárodní expanzi značky.


Oleje Denicol nejen pro závodníky


V současné době se společnost neustále rozvíjí a patří mezi výrobce olejů s prioritním zaměřením
na motocyklové mazání a důrazem zejména na špičkovou kvalitu. Proto volí výrobky DENICOL kromě motoservisů a autodílen také odborníci, kteří připravují závodní speciály. A jaký olej používáte Vy?
Zkuste DENICOL, jezděte DENICOL, i Vy budete chválit DENICOL.DENICOL - Mistr světa MX v letech
1993, 1995, 1997, 1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2007, 2009

Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Přelouč, Skuteč, Hlinsko, Litomyšl, Vysoké Mýto, Heřmanův Městec, Ústí nad Orlicí, Čáslav, Kutná Hora

admin


TOPlist